Cudowne szafki nocne – sprawdź najlepsze pomysły!

Cudowne szafki nocne – sprawdź najlepsze pomysły!
Szukasz pomysłu na to, jak wykonać szafkę nocną? Pomożemy ci. Dziś podajemy koncepty na kreatywne szafki nocne. Jak się okazuje, ich wykonanie nie jest wcale aż takie trudne.

Kilka naprawdę oryginalnie wyglądających pomysłów znalazłam na stronie WWW . Jednak podczas oglądania tych pomysłów zastanowiłam się, czy nie można wykonać tego jeszcze fajniej. Wykorzystać np. stary kosz na brudy, oryginalnie prezentujące się stare półki, albo skrzynie na owoce. Jak się okazuje jest dużo pomysłów – hamuje nas jedynie wyobraźnia.

Czy chcesz zdobyć nowe informacje na omawiany wątek? Jeśli tak, to sprawdź, jakiego typu wiadomości posiada porządna witryna, zapewne także Cię zaintrygują.

sypialnia

Autor: LilyRose97
Źródło: http://www.flickr.com

Do zrobienia nocnej szafki potrzeba nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Można również wybrać do tego trochę wyższy, ozdobny niewielki stolik. Albo wiekowe, eleganckie biurko. Przecinamy mebel na pół, montujemy do ściany po dwóch stronach łóżka, dokupujemy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była również lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a dzięki temu będziemy mieć więcej miejsca – dowiedz się więcej.
Również ciekawą i interesującą szafką nocną może być taka, podoba do warstwowej patery na ciasta, stawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy zadbać, by była ona odpowiednio większa.

Każde z pięterko można inaczej wykorzystać, a najwyżej, na czubku możemy dokręcić niewielką lampkę do czytania książek. Optymalnie będzie, jeśli będzie ona na wyginanej, elastycznej nóżce, którą będziemy mogli wyginać w dowolnym kierunku.
Ozdobienie półki możemy wzbogacić wieszając zaraz nad nią jakiś mały obrazek, albo fotografię. Doda to wyglądu i niepowtarzalności wnętrzu.