Czy rzeczywiście aktualny program Mieszkanie dla Młodych jest korzystny?

Czy rzeczywiście aktualny program Mieszkanie dla Młodych jest korzystny?
Często mocno narzekamy na to, że znaczna część młodych ludzi w Polsce nie ma większych szans na zakup nieruchomości. To fakt – trudno zakupić mieszkanko, nawet nieduże. Pewnie w przypadku niedużych miejscowości jest dużo atrakcyjniej, lecz szczególnie Warszawa to miasto, w którym w zasadzie nieruchomości są znaczącym wydatkiem. Niby typowa warszawska pensja do niewielkich nie należy, lecz i tak nawet dobrze zarabiający ludzie mają ogromny problem…

Kredyt hipoteczny

Autor: nickname
Źródło: http://www.flickr.com

Zatem warto zamieszkać pod Warszawą (skontaktuj się: ), ale zarabiać pieniądze gdzieś w śródmieściu. Może Pruszków jest doskonałym celem? W końcu mafia w Pruszkowie została jakiś czas temu zniszczona, a więc to bezpieczne miasteczko. A co najbardziej znaczące, mieszkania pruszków są raczej tanie. Oczywiście trudno mówić, że są znikomym kosztem, lecz na całe szczęście są dużo tańsze, aniżeli mieszkania w Warszawie, to pewne.

Pruszków jest dobrze skomunikowany ze stolicą – z niektórych warszawskich dzielnic jest dłuższa droga do centrum, aniżeli właśnie z Pruszkowa. Oczywiście ciężko uciec przed zatorami drogowymi, lecz takie są realia zamieszkiwania w jednej z największych metropolii w Europie. Jeżeli chcielibyśmy w zupełności uciec przed korkami, musimy wyjechać na wioskę. Chociaż funkcjonowanie na wsi ma dużo zalet, to w końcu trudno myśleć, iż będziemy mieli możliwość rozwijać się czysto zawodowo. Zatem nie uskarżajmy się aż tak mocno na realia w stolicy oraz okolicach, bo tak duże skupisko ludzi tak czy siak ma się naprawdę nieźle.

Czyli mdm warszawa (-> zobacz więcej) jest perfekcyjną opcją dla chcących wreszcie zakupić mieszkanie, korzystać bez żadnych ograniczeń z zalet Warszawy, ale jednakowoż na noc powracać do niewielkiego miasta. Ciężko myśleć, że dzisiejszy Pruszków to mafijne miasto – być może 15 lat temu nie było dobrze, lecz na ten moment trudno o bardziej spokojną okolicę, niźli właśnie Pruszków. A więc nie obawiajmy się wykorzystania owej szansy – być może już nigdy się nie powtórzy. I nie obawiajmy się kupna nieruchomości, no gdzieś trzeba w końcu mieszkać.