Dom drewniany czy może murowany?

Dom drewniany czy może murowany?
Jedni zachwalają budynki z cegieł, pozostali domy drewniane. Którzy mają rację? Wszyscy , jako że obu technologiom coraz to trudniej jest wytknąć wady, a i wygląd budynków częstokroć jest mylący.
Nietrudno wskazać domy murowane, które wyglądają niczym z drewna, a również domki drewniane, jakich by nikt nie posądzał o tą konstrukcję.

murowanie

Autor: mahalie
Zobacz, na co warto zwracać uwagę przed wyborem technologii, w której zbudowany będzie dom. Jeszcze niedawno przy zestawianiu domów w jakich zastosowano murowanie z domami stawianymi w technologii drewnianego szkieletu (albowiem takowych drewnianych buduje się najwięcej) większość zarzutów wobec technologii drewnianej wynikała z naszej faktyczności budowlanej. Obecnie dużo zmieniło się na lepsze głównie dzięki dostosowaniu jakości środków do europejskich norm i wreszcie pod wpływem podniesienia wymagań osób budujących. Całkiem zmienił się również sposób finansowania budowy i jej organizacji. Obecnie nieomal wszystkie budynki jednorodzinne co najmniej po części powstają za środki z kredytów więc pewnie z tej przyczyny chcemy je budować prędko a także profesjonalnie.
Plusem murowanej technologii jest jej popularność w naszym kraju. Z tej przyczyny w folderach gotowych projektów budynków większość to budynki murowane.

Absorbujący wpis? Jeżeli tak myślisz, to bez wahania kliknij tutaj, gdyż naprawdę warto zobaczyć tam (http://www.extra.pl/kawalerki-szczecin.html) inne pokrewne materiały.

Pod względem architektonicznym i funkcjonalnym domy z cegły są tak różnorodne, iż dość łatwo znaleźć wśród nich budynek spełniający nasze oczekiwania.

Nie znaczy to, iż domy w technologii innej aniżeli domek z cegły nie mogą być różnorodne.

Na pewno ciekawią Cię bonusy (http://www.nurtex.pl/najwieksze-mity-na-temat-klimatyzacji-domowej/). Z radością zapraszamy Cię do naszego nowego tekstu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Musisz jedynie wejść w link.

Jednakże przez wzgląd na skromność typowej propozycji budynków drewnianych za odpowiadające nam podejścia projektowe musimy zapłacić więcej.