Jaką parcelę budowlaną kupić?

Jaką parcelę budowlaną kupić?
Wybór parceli jest to najważniejsza decyzja poprzedzająca budowę domu. O ile będzie w pełni świadoma, unikniemy wielu niepotrzebnych kłopotów.
Z kupnem parceli bywa jak z publicznymi przetargami, częstokroć decydującą rolę gra koszt.

Rozlicz się przez internet

Autor: Maurice Velati
Źródło: http://www.flickr.com
Czynników, które winniśmy brać pod uwagę nabywając własny grunt będzie jednak dużo więcej, a rozsądek i wnikliwość są w owej materii jak najbardziej pożądane. Co z tego, że wybudujemy wyśniony domek, jeśli jego położenie okaże się nieudane – wraz z wiosennymi roztopami podmywać będą nas wody gruntowe, obok wyrośnie kłopotliwa fabryka, a codzienny dojazd do miejsca pracy okaże się męczarnią.
Punkt gdzie stanie nasz dom musi posiadać w sobie to „coś”, co wywołuje że czujemy, iż pragniemy tutaj bywać, że będzie to przestrzeń jedyna w swoim rodzaju. Poszukujmy tego co starożytni nazywali genius loci.

To nie koniec interesujących wpisów. Masz ochotę na inne? Zatem zostawiam tutaj mój link (http://www.kamieniarstwo.pl/galeria-nagrobkow/) do swojej witryny. Czytaj bez limitów.

Jeśli bowiem już w momencie kupna dostrzeżemy w parceli wiele mankamentów, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż z biegiem lat będą nam one bardziej przeszkadzać. Przespacerujmy się po okolicy, porozmawiajmy z lokatorami pobliskich mieszkań, monitorujmy uważnie toczące się naokoło życie. Taki zwiad dam nam też odpowiedź na zapytanie czy w bliskim sąsiedztwie nie ma obiektów uciążliwych dla mieszkańców.

Zaciekawiony tematem? Poczytaj o tym znacznie więcej. W tym celu użyj adresu (https://www.assystem.com.pl/realizacje.html), który przeniesie Cię na serwis! Zapraszamy!

Lepiej dowiedzieć się wcześniej, iż zaraz nieopodal działa fabryka chemiczna względnie znajduje się nielegalne wysypisko .

Następny krok to zbadanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, jaki odpowie nam na pytanie czy w miejscu, jakie wyselekcjonowaliśmy możemy pobudować dom jednorodzinny, a jeżeli tak to jakie powinny być jego tak zwane parametry.