Komfort w łazience z nową wanną z masażem wodnym

Komfort w łazience z nową wanną z masażem wodnym
Jednym z nadrzędnych elementów łazienki jest wanna. Współcześnie na rynku oferuje się rozmaite wanny zarówno pod względem materiału, z którego są wykonane, jak i pod względem formy oraz funkcjonalności. Najbardziej funkcjonalne są wanny z hydromasażem, bowiem dbają nie tylko o nasze ciało, ale i zdrowie. Wanna z hydromasażem może obecnie stanowić wyposażenie w zasadzie każdej łazienki, bowiem w sprzedaży oferowane są różnorodne modele, które możemy dopasować pod kątem wielkości. Z powodzeniem też kupimy taką wannę za stosunkowo niewysokie sumy, chociaż oczywiście im bardziej zaawansowane funkcje posiada wanna, tym więcej wydamy.

wanny

Źródło: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b

Najważniejsze do działania hydromasażu są tutaj dysze, które wypuszczają strumień wody pod ciśnieniem gwarantując tym sposobem masaż konkretnych partii ciała. Sposób sterowania przebiega w tym przypadku za pomocą elektronicznego panelu sterowania.Odbywając kąpiel możemy zaoferować sobie masaż o różnej silne i intensywności. Należycie nakierowany strumień wody może osiągać niezwykle dużą moc gwarantując nam efektywny masaż i relaks w trakcie kąpieli. Efektów doda odpowiednie oświetlenie oraz wygodny zagłówek i podłokietniki. Często wanna posiada też system antypoślizgowy na dnie, dzięki któremu użytkownik nie przesuwa się i nie ślizga znajdując się w środku.

Niektóre modele wyposażone są oczywiście także w inne gadżety, jak przykładowo w radio z wbudowanymi głośnikami, dzięki czemu czas spędzony w wannie upływa jeszcze przyjemniej.

Jeżeli interesuje Cię przedstawiany artykuł, odszukaj witrynę (http://www.swiatnieruchomosci.pl/), która podnosi podobne wątki, także będą zapewne ciekawe.

Po kąpieli z kolei ważne jest skuteczne wyczyszczenie wanny – pod tym względem pomocny jest system auto-czyszczenia hydromasażu (Pełna oferta). Wielu producentów wykorzystuje w tym celu dezynfekcję ozonową, dzięki której niszczone są rozmaitego rodzaju bakterie i grzyby, a jednocześnie nie ma zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Okno w łazience

Autor: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Oczywiście istotną cechą wanny jest także jej wygląd. Najnowsze modele cechują się nie tylko niebanalnymi kształtami, ale również eleganckimi dodatkami. Atrakcyjnie prezentują się na przykład wanny obudowane z jednej strony szkłem, co dodaje wannie elegancji i sprawia, że prezentuje się bardzo nowocześnie. Podstawę stanowią również dodatki takie jak słuchawki, wlewki wykonane z chromowanych, stalowych materiałów, które nadają wannie uroku.