Nie ma to jak we własnym domu, choćby parterowym!

Nie ma to jak we własnym domu, choćby parterowym!
Nowe regulacje, kryzys na rynku nieruchomości wymaga od deweloperów dużej zdolności dostosowania się do zmian. Nie tylko obniżają koszty, które w stosunku do podstawowych potrafią być tańsze nawet o 15% na jednym m2, ale także prześcigają się oni w zaspokojeniu potrzeb klientów.

wnętrze

Autor: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl

Konsumenci powoli wycofują się z zakupów lokali mieszkaniowych w wielopiętrowych budynkach, gdzie na ogromnych osiedlach brakuje wspólnoty i preferują stawiane na obrzeżach miasta, domy. Przeważnie jest to droższa inwestycja, ale jej walory są wartościowe: od posiadania działki, w którym można często zrobić przyjęcie, po swój garaż lub też miejsce – tu zwłaszcza ukłon w kierunku kobiet – na garderobę albo i specjalne pomieszczenie, w którym panowie mogą zaprosić kumpli i w spokoju pooglądać wyścigi i napić się piwa.

Bardzo często powstają nowoczesne domy (zobacz www.swiatnieruchomosci.pl/mieszkania/sprzedaz/szczecin/pogodno/) (gdzie używane są np. pustaki szklane (jak ) o dużej powierzchni przeznaczone zasobniejszym klientom indywidualnym. Ich asortyment jest faktycznie atrakcyjny i ten, kto chce posiadać własne cztery kąty potrafi dziś na rynku znaleźć coś dla siebie: od funkcjonalnych domów jednorodzinnych, przez wielopiętrowe domy ze strychem, po pomysłowe modele tworzone na zlecenie np. niepowtarzalne szkło do kuchni .

Wejdź na ten link oraz zdobądź cenne info (https://www.dcngallery.pl/naklejka.html) na temat analizowanej tutaj kwestii. Bez cienia wątpliwości faktycznie uznasz je za pomocne.

Można też mieć plan aranżacji i pójść z nim do biura nieruchomości lub też wykupić od razu gotowy i odpowiadający naszym preferencjom projekt.

Łazienka, szkło białe lakierowane

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Dla tych, którzy cenią sobie skomplikowane układy, unikatową zabudowę, nowoczesny design, można polecić domy parterowe: połączenie solidnych materiałów budowlanych z ekstrawaganckim wyglądem. Architekci jak i sprzedawcy coraz częściej stawiają przed sobą tego typu problemy. Realizacja takich planów wymaga nie tylko wprawy i nabywanych latami kwalifikacji, ale przede wszystkim umiejętności połączenia pomysłowości z praktyczną stroną takiego przedsięwzięcia. Niewątpliwą mocną stroną podobnych pomysłów staje się optymalna powierzchnia użytkowa domu jak i możliwość przeszklenia go dużymi oknami, co powoduje, że wnętrza są jasne.

Otrzymane efekty zwykle przerastają najskrytsze marzenia, stąd też może opłaca się oddać odrobinę pieniędzy i poświęcić czasu, aby otrzymać autorski parterowy dom swoich marzeń.

Źródło: szybka.pl