Stylizacja mieszkania, czyli jak zdobyć nabywcę na mieszkanie

Stylizacja mieszkania, czyli jak zdobyć nabywcę na mieszkanie
Przeciętny czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości w kraju, to więcej niż sto dni. Jak sprzedać mieszkanie w możliwie krótkim czasie? Dzięki niskobudżetowym metodom oferowanym przez Home Staging, powierzchnia mieszkalna zostanie odpowiednio przygotowana i dopasowana pod błyskawiczną sprzedaż.

Co oznacza Home Staging?

Mus z limonki   Kolor Roku 2011

Autor: Dulux
Źródło: Dulux

Home Staging polega na użyciu technik marketingowych, w połączeniu ze stylizacją wnętrzarską, w celu uatrakcyjnienia oferty handlowej i szybszej sprzedaży nieruchomości. Usługa obejmuje konkurencyjne cenowo działania kładące nacisk na funkcjonalność, estetykę i lepszy odbiór obiektu transakcji przez potencjalnych klientów. Odpowiednia aranżacja wnętrz wrocław nieruchomości to jednak tylko element Home Stagingu. Nie należy jednak utożsamiać usługi z szeroko pojmowaną architekturą wnętrz. Napisał o tym: .

Mechanizmy Home Stagingu działają zarówno na korzyść osób sprzedających jaki i kupujących. Właściciele proponują estetyczny produkt o najwyższej jakości, a klienci decydują się na najkorzystniejszą ofertę.

Efekt bez trudu

Okna marki Roto

Autor: Roto Frank
Źródło: www.roto.pl

Bardzo często właściciele nie posiadają właściwej perspektywy, by krytycznym okiem ocenić własne mieszkanie (polecamy kontakty elektryczne retro) lub dom, gdy podejmują decyzję o transakcji. Nie znają także bieżących trendów i preferencji kontrahentów. Oferty drogich domów i mieszkań, nienadających się do zamieszkania bez remontu, nie cieszą się popularnością.

Znaczna część oferentów nie wie, że nawet drobne inwestycje w podstawowe renowacje i wymianę zużytych elementów wyposażenia pozwalają, żeby klienci walili drzwiami i oknami. Strona główna: .

Prace naprawcze i aranżacyjne wykonywane w ramach Home Stagingu, są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają pomysłu jak sprzedać dom oraz jak szybko sprzedać mieszkanie. Profesjonalni Home Stagerzy są zaopatrzeni w wiedzę o najmodniejszych trendach na rynku nieruchomości i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.