Urządzamy lokal w bloku!

Urządzamy lokal w bloku!
Masz małe mieszkanie w budynku wielorodzinnym i zastanawiasz się jak je wyposażyć? Poszukujesz jakichś konkretnych konkretów? Rewelacyjnie trafiłeś. Wyposażenie mieszkania w bloku to nasza specjalność!

mieszkania w bloku

Autor: katrien berckmoes
Źródło: http://www.flickr.com
Znalezienie opcji na takie wnętrza powinieneś zacząć od oglądania prasy fachowej i równie interesujących blogów i stron internetowych. Jest tego doprawdy dużo, wiec na pewno powinieneś znaleźć jakieś mądre, ciekawe i szykowne pomysły na mieszkanie w bloku. Szukasz pomysłu od czego wystartować? Wypisz sobie konkretne wnętrza, które chcesz odmienić i szukaj konkretnych pomysłów. Np. „aranżacja łazienki”, „mały przedpokój”, „sypialnia w bloku”. Później kolejno wklepuj je w google i przeglądaj strony, które znajdziesz w wynikach.

Sporo ciekawych opcji? Właśnie taki był koncept!! Te, które lubisz albo zassij jako jpegi, albo zapisz sobie w zakładkach „ulubione” w Mozilli. Interesujące koncepcje odnajdziesz także w portalach – na fejsie oraz Pintereście. Ta druga opcja pozwala dodawać sobie na swojej tablicy piny z interesującymi opcjami. Na Fejsie masz możliwość zapisać stronki, które Ci się najbardziej spodobały i kliknąć „Lubię to”.

Ten niezwykle użyteczny wpis (http://dromet.pl/oferta/katalog/liny-i-lancuchy/zawiesia/zawiesia-lancuchowe-zl/) prezentuje analogiczną kwestię, co materiał, który w tym momencie widzisz. Jeżeli Cię on zainteresował, kliknij tu!

Będziemy wtedy na bieżąco z nowościami.

wystrój mieszkania

Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo dobrym źródłem mądrych i topowych teraz aranżacji i opcji na kolejne elementy mieszkania jest blogosfera. Znajdziemy w niej niezwykle wiele interesujących i oryginalnych aranżacji, które z pewnością przeniesiemy z chęcią do swojego mieszkanka. Osobiście ogrom takich pomysłów znalazłam poniżej: link do strony. Blogerka pokazuje jak aranżować i mieszkania, czy domu. Dodatkowo totalnie lekko i fajnie przedstawia temat!